Osiągnięcia uczniów

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Osiągnięcie

ROK SZKOLNY 2014/2015

   
1 Zuzanna Magierska VI II miejsce w II Festiwalu Miłosnej Piosenki Obcojęzycznej " All you need is love" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tyczynie
 

ROK SZKOLNY 2013/2014

1

Martyna Ziaja

 

VI

 II miejsce w Festiwalu Miłosnej Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Publiczne Gimnazjum
im. Jana Pawła II w Tyczynie

 Wyróżnienie w XVI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkół nr 6
w Rzeszowie

2

 

Krystian Sroka  VI I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Chmielniku
       
 

ROK SZKOLNY 2012/2013

1.

Damian Tereszkiewicz

kl. VI

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych klas V-VI

I miejsce w XIV Biegu Niepodległości na Wzgórze św. Marii Magdaleny (kat. SP -chłopcy)

2.

Patryk Jaworski

kl. VI

III miejsce w XIV Biegu Niepodległości na Wzgórze św. Marii Magdaleny (kat. SP- chłopcy)

3.

Karolina Kozak

kl. V

I miejsce w XIV Biegu Niepodległości na Wzgórze św. Marii Magdaleny (kat. SP -dziewczęta)

4.

Klaudia Wacławek

 kl. VI

III miejsce w XIV Biegu Niepodległości na Wzgórze św. Marii Magdaleny (kat. SP -dziewczęta)

I miejsce w Gminnym Konkursie Papieskim Poświęconym Życiu i Działalności Błogosławionego Ojca Świętego Jana Pawła II

5.

Karolina Dulemba

kl. VI

II miejsce w Gminnym Konkursie Papieskim Poświęconym Życiu i Działalności Błogosławionego Ojca Świętego Jana Pawła II

6. Damian Tereszkiewicz kl. VI złoty medal w zawodach lekkoatletycznych na szczeblu wojewódzkim
7. Krystian Bajda, Arkadiusz Kozłowski, Damina Szyszka, Łukasz Kozłowski, Patryk Jaworski, Patryk Ciura, Hubert Szczęch, Damian Tereszkiewicz kl. IV-VI I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej
8. Damian Tereszkiewicz, Łukasz Kozłowski kl.VI I miejsce w drużynowym turnieju tenisa stołowego na szczeblu gminnym
9. Łukasz Kozłowski, Damian Tereszkiewicz, Damian Szyszka, Patryk Jaworski, Hubert Sczęch, Krystian Bajda, Patryk Ciura, Arkadiusz Kozłowski kl. IV-Vi III miejsce w półfinałach powiatowych w mini piłce siatkowej
10. Łukasz Kozłowski, Damian Tereszkiewicz, Damina Szyszka, Patryk Jaworski, Hubert Szczęch, Krystian Bajda, Patryk Ciura, Arkadiusz Kozłowski, Jakub Ziaja, Wiktor Rękas kl. IV-VI I miejsce w gminnej piłce siatkowej

GIMNAZJUM

ROK SZKOLNY 2014/2015

 
Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Katarzyna Czarnota IIb  III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji K.K. Baczyńskiego organizowanym przez Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej
2.  Aleksandra Ślemp IIIb  I miejsce w II Festiwalu Miłosnej Piosenki Obcojęzycznej " All you need is love" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tyczynie
3.  Klaudia Wacławek IIa  udział w II etapie Konkursu  Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej organizowanego przez CEO
4.  Aleksandra Chwaszcz IIIa  wyróżnienie w konkursie literackim " Mój Arsenał" objętym Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego
5. Damian Tereszkiewicz IIb

 I miejsce w XVI Biegu Niepodległości na Wzgórze Świętej Marii Magdaleny

 I miejsce w biegu młodzieżowym Maraton Rzeszowski

 II miejsce w Mittingu Lekkoatletycznym " Pożegnanie wakacji"

 I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w biegu na 1000m

 II miejsce w Halowych Mistrzostwach Wojewódzkich Młodzików w Lekkiej Atletyce - Mielec 2015

6. Patrycja Szyszka IIIa  nagroda w wojewódzkim konkursie origami " Zima w paierowym ogrodzie - Czekając na Mikołaja"
7. Ewelina Dziura Ib  nagroda w wojewódzkim konkursie origami " Zima w papierowym ogrodzie - Czekając na Mikołaja"
8. Julia Wąsacz Ib  I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym " Szopka Betlejemska w oczach dziecka"
9. Patrycja Szyszka IIIa  II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym " Szopka Betlejemska w oczach dziecka"
10.      


ROK SZKOLNY 2013/2014

   
Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Damian Tereszkiewicz I b

 I miejsce w XXIV Biegu " Solidarności" na 1500m w kategorii 2000 i 2001

 Złoty medal w IX memoriadzie im. Kazimierza Świerzowskiego w Krośnie

 

2

 

Sebastian Nazimek

Aleksandra Ślemp

II b Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie religijnym " Rok liturgiczny Kościoła katolickiego"
3 Paulina Bałutowska II b  II miejsce w turnieju tenisa stołowego organizowanym z okazji Dnia Dziecka przez Społeczne Gimnazjum Doliny Strugu
4 Patrycja Cyrul IIb  I miejsce - tytuł " Mistrz Ortografii" w szkolnym konkursie ortograficznym
5  Agnieszka Fuglewicz IIIb  II miejsce - tytuł " Wicemistrz Ortografii" w szkolnym konkursie ortograficznym
 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 
 
1. Paulina Kłoskowicz IIIb

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2012

Udział w Małym Finale ogólnopolskiego konkursu Ojczyzna Polszczyzna

2.

Mateusz Majchrowski

IIIb

I miejsce w XIV Biegu Niepodległości na Wzgórze św. Marii Magdaleny (kat. Gimnazjum -chłopcy)

3.

Ewelina Hadam

IIIa

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Bezpieczne Wakacje 2012”

4.

Eryk Darłak

IIa

finalista konkursu przedmiotowego z języka francuskiego.

5. Paulina Pizło Ib Laureatka gminnego konkursu plastycznego " Anioły takie są"
6. Karina Makara IIIb

III miejsce (w kategorii śpiew) w VIII Wojewódzkim Konkursie Recytacji Prozy i Poezji Niemieckojęzycznej.

7. Amanda Koryl IIIb

III miejsce (w kategorii śpiew) w VIII Wojewódzkim Konkursie Recytacji Prozy i Poezji Niemieckojęzycznej.

8. Iwona Kmiotek IIIb wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Trzymaj formę"
9. Patrycja Kaplita, Agnieszka Fuglewicz,  Seweryn Kuk, Eryk Darłak IIa, IIb podziękowanie za udział we współtworzeniu Regionalnego Zjazdu Szkolnych Klubów Europejskich zrealizowanego przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Rzeszów prezprowadzonego w ramach obchodów  "Dnia Europy-2013"