Archiwum r. szk. 2013/2014

 


ROK SZKOLNY 2013/2014


KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM

   Pod takim hasłem w dniu 27 maja 2014r. w naszej szkole odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Mamy i Taty. W spotkaniu licznie uczestniczyli rodzice uczniów naszego Zespołu Szkół. Obejrzeli oni piękny program artystyczny, na który składały się okolicznościowe wiersze, piosenki oraz pokaz tańca w wykonaniu najmłodszych uczniów.

 

 W dniu 29.04.2014r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie upamiętniające rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Akademię z tej okazji przygotowali uczniowie klas I-ych gimnazjum pod kierunkiem nauczycieli. Tym razem miała ona charakter teleturnieju, podczas którego widzowie mogli uporządkować swoją wiedzę o tym doniosłym wydarzeniu, nie tylko w dziejach naszej ojczyzny, ale całej Europy. Uroczysty charakter przedstawienia dopełniły patriotyczne piosenki w wykonaniu szkolnego chórku.


    W dniu 22.02.2014r. harcerze ze Szkoły Podstawowej im. por. Jana Bałdy w Chmielniku i Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Chmielniku wzięli udział w spotkaniu drużyn harcerskich z okazji Dnia Myśli Braterskiej organizowanego w Tyczynie.